Strony z województwa Kujawsko-pomorskie:

 • Tam »

  Uznany Ośrodek Odwykowy – OAZA proponuje leczenie najróżniejszych uzależnień, np. leczenie alkoholizmu. Długoletnie uzależnienie od alkoholu jest niezwykle ciężką przypadłością, zatem wymaga pomocy terapeutów, którzy znakomicie się na tym znają. Każda dobrze prowadzona terapia musi się rozpocząć od odtrucia ciała. Odtrucie alkoholowe występuje po długofalowym stosowaniu mocnych trunków. Terapia alkoholowa jest prywatnie dostosowana do uwarunkowań każdego odbiorcy, jak również od stopnia nałogu. Więcej wiadomości da się wyszukać na stronie online.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okna dachowe w Bydgoszczy – niskie ceny »

  Potrzebujesz porządnych wyprodukowanych w Bydgoszczy rynien metalowych? Zainteresowałeś się dobrej klasy oknami dachowymi od bydgoskiego sprzedawcy? Mamy dla Ciebie rewelacyjną informację! Przedsiębiorstwo Dachstal Blacha Trapezowa Bydgoszcz jest cenionym dostarczycielem rozmaitego gatunku pokryć dachów w Bydgoszczy. Atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do zleceniodawców, jak również naprawdę szeroki katalog dachówek to ważne plusy tego przedsiębiorstwa. Na stronie internetowej firmy możemy obejrzeć przykładowe realizacje. Firma proponuje klientom także wynajęcie powierzchni magazynów i składowanie towarów na strzeżonym placu.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów »

  Finaltech naprawę notebooków, laptopów jak również pozostałego rodzaju sprzętów elektronicznych oferuje nie jedynie kontrahentom indywidualnym. Pośród kontrahentów Finaltech jest także spora ilość klientów biznesowych. Przedsiębiorstwom z różnych branż, Finaltech oprócz serwisu laptopów czy notebooków oferuje również inne świadczenia. Zalicza się do nich między innymi instalacja sieci, naprawa elektroniki bądź odzyskiwanie danych.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Pod takimi frazami jak np.: „leczenie alkoholizmu”, „pomoc rodzinie alkoholika” lub „terapia uzależnień” można szukać w Internecie naszego ośrodka leczenia uzależnień, nie tylko od alkoholu, ale również od leków. Nasi znakomici eksperci świetnie wiedzą jak dużym problemem jest alkoholizm w rodzinie, czy też jak bezpiecznie zorganizować odwyk. W ośrodku prowadzone są zarówno spersonalizowane zajęcia terapeutyczne jak również zajęcia w grupie. W razie potrzeby pacjenci mogą również część terapii odbyć w nieodległym sanatorium uzdrowiskowym.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.osrodek-oaza.pl/uzaleznienie-od-komputera »

  Osoby, które poszukują prywatnych centrów leczących alkoholizm w rodzinie zapraszamy na serwis internetowy www.osrodek-oaza.pl. Tu zapoznacie się z ofertą usługową ośrodka OAZA, który od lat trudni się obligatoryjnym leczeniem uzależnionych od alkoholu. Klinika prowadzi też terapie uzależnień od substancji odurzających. Naturalnie proponowana terapia odwykowa przebiega pod okiem uznanych specjalistów. Pacjenci mogą liczyć także na skuteczne leczenie narkomanii i uzależnienia od hazardu oraz poradnictwo lekarskie. Placówka oferuje wyjścia na siłownię, do obiektu spa, imprezy sportowe i systematyczne masaże w ośrodku.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na praktyczny prezent – dodatki do kuchni »

  Kolorowa Kuchnia to działający w Internecie sklep, który może zaoferować ciekawe dodatki do kuchni tekstylne. Asortyment sprzedawany jest w korzystnych cenach, gdyż sklep należy do producenta takiego rodzaju wyrobów. W ofercie możesz znaleźć, m.in. rękawice kuchenne, tekstylne pojemniki na chleb i bułki, fartuszki kuchenne (dziecięce, dla pań oraz panów), a także mnóstwo innych. Będące przedmiotem oferty wyroby wyróżnia znakomita jakość oraz dbałość o najmniejszy nawet element. Z tego też powodu wszelkie wyroby uznawane są jednocześnie za doskonały pomysł na praktyczny upominek. Serdecznie zachęcamy do wejścia na stronę WWW, gdzie odnajdziesz mnóstwo informacji.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bydgoszcz – z ugruntowaną pozycją komornicy sądowi »

  Spółka komornicza D. Woźniego zajmuje się licytacjami komorniczymi w Bydgoszczy. Na witrynie www.kancelaria.komornicza.com.pl klienci mogą sprawdzić, jakie usługi proponują komornicy w Bydgoszczy. Komornicy, którzy pracują w tej firmie mogą pochwalić się licznymi sprawami, które zakończono pomyślnie. Niewątpliwie komornik bydgoski posiadł bogate doświadczenie. Firma funkcjonuje głównie w mieście Bydgoszcz, lecz funkcjonuje też na rzecz okolicznych gmin, takich jak Koronowo albo Białe Błota.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki leczenia uzależnień »

  Specjalnością naszego ośrodka jest efektywna terapia uzależnień różnego rodzaju. Gwarantujemy wsparcie odnośnie leczenia alkoholizmu, umożliwiając wyzwolenie się z nałogu alkoholowego w efektywny sposób, a także w przyjaznej atmosferze. W trakcie odwyku alkoholowego pacjent skorzysta ze wsparcia mającego praktykę psychologa, a dodatkowo otrzyma liczne inne udogodnienia. Pragnąć odszukać kompleksowe informacje połączone z formami terapii używanymi przez najbardziej profesjonalne ośrodki leczenia uzależnień, zajrzyj na blog.osrodek-oaza.pl - to nasz serwis webowy.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienie od gier komputerowych »

  Ośrodek OAZA oferuje specjalistyczne leczenie uzależnień, jak również detoks alkoholowy. Na terapię można się zgłosić również, jeśli problemem jest uzależnienie od komputera czy uzależnienie od hazardu. Przychodnia angażuje wprawionych specjalistów. Terapie prowadzone są również przez osoby, które były jakiś czas temu uzależnione. Ośrodek Leczenia Uzależnień OAZA oferuje sesje terapeutyczne trwające dłużej niż zwykle, często organizuje wyjazdy terapeutyczne do term w Uniejowie, a także Lichenia.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »