Strony z województwa Śląskie:

 • Tłumacz techniczny niemiecki »

  W chwili obecnej, większość projektów wymaga przekładu na co najmniej kilka wersji językowych. Nie każdy może się tym zająć, gdyż specjalistyczne słowa mogą zagiąć nawet najlepszego tłumacza. To powód, dla którego proponujemy Państwu rzetelne tłumaczenia techniczne. Jesteśmy liderem w tego rodzaju realizacjach, ponieważ każdy nasz tłumacz techniczny angielski czy niemiecki posiada wykształcenie techniczne.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia medycyna »

  Medycyna to dziedzina, która stawia wymóg niesamowitej precyzji działania. Każdy błąd może przyczyniać się się do kłopotów. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku tłumaczenia dokumentacji medycznej. Takie zadanie należy zlecić profesjonalnej firmie, posiadającej duże doświadczenie w tego rodzaju realizacjach. Tłumaczenia medyczne są specjalnością naszego biura tłumaczeń. Pracujący dla nas tłumacz medyczny, jest osobą posiadająca potrzebną wiedzę medyczną.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sok Noni »

  Oferta sklepu online Suplementydiety4u.pl zawiera różnego typu witaminy dla dzieci jak i osób dorosłych. Z płaszczyzny własnego domu, bez potrzeby tracenia dnia na poszukiwania witamin w sklepach, można właściwe dbać o zdrowie swoje jak również bliskich. Dostępne w asortymencie sklepu witaminy, multiwitaminy jak i soki, są skuteczną pomocą na przykład w oczyszczaniu wątroby.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Metody uzdatniania wody »

  Spółka parająca się oczyszczaniem studni kopanych jest udostępniona pod URL wodawdomu.pl, który można prosto znaleźć, wprowadzając w przeglądarce internetowej slogan „badanie wody w cenie”. Spółka konstruuje osprzęt do oczyszczania wody do picia, lecz zajmuje się również montażem lamp UV do uzdatniania wody. Spółce można powierzyć zrobienie dezynfekcji wody, ponieważ gwarantowane przez nią oznaczenia są pewne, co jest efektem kooperacji z akredytowanymi pracowniami analitycznymi. Na witrynie WWW można zapoznać się z instrukcją interpretowania otrzymanych danych.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ruda Śląska skup aut »

  Poszukujesz firmy, która nabędzie od Ciebie przechodzony pojazd? Odwiedź stronę http://www.skup-samochodow-slask.com.pl Skup aut Zabrze i zapoznaj się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Posiadamy wiele skupów pojazdów kilkuletnich, w tym duże skupy aut w Chorzowie i w Zabrzu. W otwartych przez firmę skupach samochodów na Śląsku masz opcję odsprzedać praktycznie dowolny pojazd spalinowy – od zwykłej osobówki po motocykl. Nie zajmujemy się handlem podzespołami samochodowymi! Aby zrealizować transakcję należy wysłać kwestionariusz informacyjny lub zatelefonować, a później umówić się na wycenę z naszym ekspertem. Samochód możesz pozostawić w skupie pojazdów w Zabrzu lub w innym mieście. Płacimy od ręki lub przelewem. Komentarzy o firmie szukaj pod frazą skup aut Chorzów. Skup samochodów używanych zaprasza. Zobaczysz, że nasza oferta jest bardzo korzystna. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tapety zmywalne - oferta »

  Czytałaś, iż do łask wracają cenione niegdyś, powszechnie stosowane do ozdabiania salonów tapetki? W magazynach mnóstwa firm odnajdziesz zróżnicowane przepiękne artykuły w tym stylu – np. winylowa tapeta, modne oraz przepiękne tapety wykonane z włókna szklanego czy interesujące, wymagające malowania tapetki, będące świetnym rozwiązaniem dla kreatywnych osób! Taki oto imponujący wybór dekoracji znajdziesz na witrynie http://www.tapetuj.pl – w sklepie firmy, która od wielu lat zajmuje się dystrybucją zróżnicowanych tapet. Spójrz na podaną stronę i zobacz, która tapeta na ścianę Rasch będzie najbardziej pasować do Twego mieszkanka – na pewno odnajdziesz coś wyjątkowego!

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie oraz bardzo precyzyjne cięcie metalu laserem »

  Wydaje Ci się, że laserowe cięcie blach to nic trudnego? Albo że wyginanie blach o różnej grubości nie jest niczym skomplikowanym i nie wymaga specjalnych umiejętności? Jeśli sądzisz, że wystarczy jedynie dysponować właściwą maszyną, aby poradzić sobie z tego typu zadaniami, to jesteś w wielkim błędzie! Nasze słowa z pewnością potwierdzą pracownicy firmy ASAP S.A. cięcie profili, wyginanie blach, cięcie rur i blach przy pomocy lasera to skomplikowane i wymagające wielkiej precyzji przedsięwzięcia, zlecane wyłącznie doświadczonym, wykwalifikowanym fachowcom! Na przykład tym z wymienionej powyżej firmy – to wspaniale prosperujące przedsiębiorstwo, które cieszy się doskonałą opinią wśród szerokiego grona klientów! Realizowane przez nią usługi są zawsze na najwyższym poziomie, a koszty – wyjątkowo niskie! Dowiedz się więcej o polecanym tutaj przedsiębiorstwie i zajrzyj na jego stronę WWW!

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • HydroChemia.pl/klienci-indywidualni, 1, 56.html »

  Wiadomo jest, że legionella w wodzie to poważny kłopot. Dlatego tak istotne jest okresowe oczyszczanie wody oraz czyszczenie ujęć wody czy też instalacji wody pitnej. Niemiecka firma HYDROCHEMIA, która działa na polskim rynku od prawie że 6 lat, proponuje przede wszystkim przyjazne środowisku formy odkażania wody - nic dziwnego zatem, że sporym wzięciem cieszy się w jej ofercie lampa bakteriobójcza. Ośrodkom SPA lub osobom indywidualnym firma HYDROCHEMIA oferuje z kolei fachowe czyszczenie basenu. Rozbudowaną listę usług firmy można znaleźć na stronie www.hydrochemia.pl.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie na niemiecki »

  Spółka Futura Centrum Językowe Tłumaczenia Angielski to, m.in. biuro tłumaczeń rosyjskiego, angażujące filologów i fachowców językowych z wieloletnią praktyką. Wśród zatrudnionych specjalistów znajdują się, między innymi tłumacz języka francuskiego, najlepszy tłumacz języka hiszpańskiego czy tłumacz języka włoskiego i wielu innych. Centrum przeprowadza tłumaczenia na j. polsko hiszpańskie materiałów reklamowych oraz tłumaczenie materiałów promocyjnych. Dzień w dzień biuro przeprowadza tłumaczenia setek stronic. Innowacyjny sposób wyboru tłumaczy do zagadnień, daje możliwość wybrania najbardziej odpowiedniego filologa, do określonych wymagań klienta i zamówionego przez niego tłumaczenia rosyjskiego. Firma Tłumaczenia Hiszpański udostępnia bezzwłoczną obsługę mailową i informację telefoniczną.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Generator dwutlenku chloru w dezynfekcji wody »

  W sytuacji, gdy myślisz, iż w Twojej wodzie pojawiały się bakterie legionelli, pomyśl nad wdrożeniem procesu oczyszczania wody i całej instalacji. Możesz również skontaktować się z naszą firmą. HYDROCHEMIA http://www.legionellasafe.pl/pl/onas wykonuje wszechstronne usługi skupiające się na oczyszczaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych, a także analizowaniu wody – wykonamy badanie pod kątem występowania legionelli. Jeśli wyniki badań ujawnią pojawienie się legionelli w wodzie, wykonamy proces dezynfekcji instalacji, z zastosowaniem technik mechanicznych lub chemicznych. Zwalczanie legionella sprawnie i szybko, gwarantujemy równocześnie poprawę jakości wody.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń »

  Biuro tlumaczen – bogaty wachlarz usług. Jesteśmy biurem tłumaczeń specjalistycznych polecającym wysokiej jakości specjalistyczne przekłady tekstów z zakresu dokumentów, medycyny, ekonomii i innych dziedzin. Oferujemy usługi profesjonalnych tłumaczy, wykonywane szybko, niedrogo oraz rzetelnie. Wysyłamy tłumaczenia przysięgłe pocztą kurierską za darmo.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Frezarki do drewna »

  Interesują Cię dopiero co wyprodukowane maszyny stolarskie? Planujesz po okazyjnej cenie nabyć pochodzące z drugiej ręki głowice frezarskie? Zapoznaj się z ofertą spółki MTM, będącej cenionym przez stolarzy dystrybutorem pochodzących wprost od producentów oraz pochodzących z drugiej ręki maszyn stolarskich i znajdź jakąś fantastyczną okazję! Może kupisz niedrogą frezarkę z silnikiem napędowym, mieszczącym się pod stołem lub niezbędne w Twoim przedsiębiorstwie odpylacze, a także szlifierki? A co powiesz na niezawodną maszynę strugającą do drewna światowego fabrykanta? Tak, w asortymencie przedsiębiorstwa zobaczysz mnóstwo maszyn znanych za granicą fabrykantów, między innymi Menzel czy Globus! Koniecznie odwiedź witrynę spółki i kup interesujące Cię rzeczy – jeśli wartość Twojego zamówienia przekroczy tys. zł, przesyłkę otrzymasz za darmo!

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pozbądź się bakterii – dezynfekcja wody »

  Doświadczone przedsiębiorstwo H. Zyskowski CZYSTASTUDNIA.PL Czyszczenie Studni poleca zaawansowane usługi w takiej dziedzinie, jak ekspresowe dezynfekowanie wody pitnej i zakładanie urządzeń wodnych. Jednym ze sposobów czyszczenia wody jest po prostu specjalistyczna regeneracja studni chemiczna, inną z kolei - filtry do wody pitnej. Nasze przedsiębiorstwo stosuje niezwykle skuteczne metody oczyszczania wody, a jeśli chodzi o zainstalowanie dobrej jakości pompy głębinowej lub o profesjonalne czyszczenie studni cena w naszym przedsiębiorstwie jest naprawdę atrakcyjna!

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Duży wybór soczewek kontaktowych Neo: poznaj ofertę »

  W mieście Oświęcim oraz Pszczynie istnieją tradycyjne punkty salonu optycznego, który jest dostępny też w sieci WWW pod URL www.optykrozmus.pl. Jeżeli potrzebujesz uzyskać informację, jaka jest cena barwnych soczewek marki Colourvue lub szkieł tradycyjnych, stronę sklepu odszukasz w wyszukiwarce internetowej pod sformułowaniem „soczewki jednodniowe cena”. W propozycji są również soczewki kontaktowe miesięczne. Bez względu na to, czy zamówisz szkła kontaktowe marki Acuvue Oasys, czy jakiekolwiek z pozostałych, to salon gwarantuje, iż wszelkie szkła są najwyższej jakości. Dzięki witrynie WWW sprawdzisz cenę szkieł kontaktowych każdego gatunku. Również koszt szkieł progresywnych figuruje na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »