Artykuł sponsorowany

Co wyróżnia podłogi Kahr?

Co wyróżnia podłogi Kahr?

Podłogi to jeden z kluczowych elementów wystroju wnętrz, mających ogromny wpływ na komfort użytkowania oraz estetykę pomieszczeń. Wśród wielu dostępnych na rynku rozwiązań, warto zwrócić uwagę na produkty szwedzkiej firmy Kährs, która od ponad 160 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości podłóg drewnianych. Wyróżniają się one nie tylko wyjątkową trwałością i elegancją, ale także innowacyjnymi technologiami oraz dbałością o środowisko.

Jakie technologie stosuje firma Kährs?

Podłogi Kährs wyróżniają się zastosowaniem opatentowanej przez firmę technologii Woodloc® 5S, która umożliwia szybkie i łatwe łączenie desek podłogowych bez konieczności stosowania kleju. Dzięki temu rozwiązaniu montaż podłogi jest prosty i nie wymaga specjalistycznych umiejętności, a także minimalizuje ryzyko powstawania szczelin czy deformacji desek w przyszłości. Ponadto firma Kährs stosuje również technologię opartą na warstwach, która sprawia, że ich podłogi są bardziej stabilne i mniej narażone na zmiany wilgotności czy temperatury.

Firma Kährs od początku swojej działalności stawia na ekologiczne podejście do produkcji podłóg. Wszystkie produkty są wykonane z drewna pochodzącego z legalnych i odpowiedzialnie zarządzanych źródeł, a firma posiada certyfikaty FSC oraz PEFC potwierdzające zrównoważone korzystanie z surowców. Ponadto firma produkująca podłogi Kahrwykorzystuje energię odnawialną w procesie produkcyjnym, a odpady powstałe podczas produkcji są przetwarzane na biomasę, która jest wykorzystywana jako źródło energii.

Jakie rodzaje podłóg oferuje Kährs?

W ofercie firmy Kährs można znaleźć szeroki wybór podłóg drewnianych, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w przestrzeniach komercyjnych. Dostępne są zarówno klasyczne deski jednolite, jak i mozaikowe, a także podłogi z różnych gatunków drewna, takich jak dąb, jesion, orzech czy klon. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz różnorodnością wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy może znaleźć idealną podłogę dla siebie.