Artykuł sponsorowany

All on 6 jako szybki sposób na olśniewający uśmiech

All on 6 jako szybki sposób na olśniewający uśmiech

Marzysz o pięknym, białym uśmiechu, ale Twoje zęby nie wyglądają tak, jakbyś chciał? Stomatologia estetyczna oferuje wiele rozwiązań, które mogą Ci pomóc osiągnąć wymarzony efekt. Jednym z nich jest innowacyjna metoda All on 6, która pozwala na szybkie i trwałe przywrócenie zdrowego wyglądu zębów.

Nowoczesne rozwiązanie w protetyce

All on 6 to metoda polegająca na osadzeniu sztucznych zębów na stałe zamocowanych implantach. W przeciwieństwie do tradycyjnych protez, które są ruchome i często powodują dyskomfort, All on 6 zapewnia pełną stabilność i komfort noszenia. Implanty wykonane są z biokompatybilnego tytanu, który doskonale integruje się z kością szczęki, zapewniając trwałe i pewne mocowanie. Dzięki temu pacjenci mogą cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego uzębienia oraz znakomitym efektem estetycznym.

Główną zaletą metody All on 6 jest jej szybkość - cały proces leczenia może trwać nawet tylko kilka dni. W pierwszym etapie pacjent zostaje poddany konsultacji stomatologicznej oraz badaniom diagnostycznym, takim jak tomografia komputerowa. Następnie, w zaledwie jednej wizycie, stomatolog wszczepia implanty i umieszcza na nich tymczasowe korony. Po kilku tygodniach, gdy implanty zintegrują się z kością, następuje etap wymiany tymczasowych koron na stałe. Dzięki temu pacjenci mogą cieszyć się pięknym uśmiechem już po krótkim czasie.

Kandydaci na zabieg All on 6

Metoda All on 6 jest odpowiednia dla pacjentów, którzy borykają się z różnymi problemami związanymi z uzębieniem. Idealnym kandydatem jest osoba, która straciła większość lub wszystkie zęby, bądź ma poważne uszkodzenia wymagające ekstrakcji. Ponadto, All on 6 może być stosowane również u osób z zaawansowaną chorobą przyzębia oraz w przypadkach niedostatecznej ilości kości do wszczepienia tradycyjnych implantów. Warto jednak pamiętać, że ostateczna decyzja o kwalifikacji do zabiegu należy do lekarza stomatologa, który oceni stan zdrowia pacjenta oraz możliwości leczenia.

All on 6 to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie stomatologii estetycznej, które pozwala szybko i trwałe odzyskać piękny uśmiech. Dzięki zastosowaniu stałych implantów oraz indywidualnie dobranych koron, pacjenci mogą cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego uzębienia oraz doskonałym efektem estetycznym. Jeśli marzysz o olśniewającym uśmiechu, warto rozważyć tę metodę i skonsultować się ze specjalistą.